Częsty ból czoła

Gość, 29 czerwca 2017, 14:01

Prawie codziennie czuje ból w okolicach czoła - nad nosem. Na dłuższą metę jest nie do wytrzymania. Lekarz nic nie stwierdZił. Może ktoś z podobnymi objawami znalazł na to sposób lub poznał przyczynę.

Marek82, 11 grudnia 2017, 10:59

Pewnie masz problem z zatokamk. Forum Cię nie wyleczy, idź do lekarza rodzinnego po skierowanie do laryngologa
Bo jak już masz takie objawy to nic dobrego tego nie wynika... Weź przy okazji skierowanie na rtg zatok. U mnie w ten właśnie sposób było.

Septym, 31 stycznia 2018, 23:43

To faktycznie podobne to zatokowych objawów. Ale ja na przykład też to przechodziłem i zdjęcie zatok pokazało że są czyste. Także to nie było to. Ale ten ból nie przechodzi i ból głowy mam często, niezbyt wiadomo co to jest. Mama mnie teraz zabrała na akupunkturę gdzie też jeździ akupunkturapokrywka.pl/normobaria/ Na razie zabieg był jeden, choć mi się wydaje że już po tym jakoś mi było lżej. No i ból jakby też tak nie atakuje, zobaczymy bo za tydzień kolejny.

Gość, 25 lutego 2018, 21:47

To wygląda jak zatoki, prawda. ALE ja też tak miałem kiedyś, a zdjęcie wykazało czyste zatoki, nic. I nie przechodziło. Matula mnie zabrała do swojego szamana http://akupunkturapokrywka.pl/gabinet-akupunktury/ i to mi faktycznie pomogło. W sumie dalej nie wiem o co chodziło, ale przeszło. : )


Wróć do „Zdrowie”