Portal Ogólnotematyczny

Newsy, Ciekawostki, Nowinki

Różności

Portale społeczne nie powinny się łączyć

Portale randkowe to portale społecznościowe, które w coraz większej mierze skupiają się właśnie na przyjemnym spędzaniu czasu, a nie szukaniu kandydatów do ślubnego kobierca. Ten trend sprawia, że dla własnej wygody zaczynamy łączyć różne portale społecznościowe z portalem randkowym, co jednak nie jest najlepszym pomyłem.

Wstawienie swojego linka z instagrama nie będzie jeszcze żadną katastrofą, ale umieszczenie linka do swojego profilu na Facebooku może już doprowadzić do poważniejszych problemów.

Chrońmy swoją prywatność

Jedną z najważniejszych zasad, jakich należy przestrzegać w Internecie, jest dbanie o prywatność. Randki internetowe i portale randkowe w ogóle są tak wielkim hitem, ponieważ są bezpieczne i oferują nam pełną kontrolę nad zawieranymi znajomościami.

Ktoś nam nie odpowiada? Ktoś wydał nam się nie przyjemny i nie godny kontynuowania znajomości? Nie chcemy z nowo poznaną osobą dalej korespondować? Żaden kłopot.

Wystarczy tylko zablokować taką osobę w komunikatorze portalu randkowego i po problemie. Jeśli jednak udostępnimy nasz numer telefonu czy jakieś inne dane osobowe, każdy będzie mógł do nas zadzwonić czy znaleźć nas w sieci, a to już jest poważny kłopot. Często bagatelizujemy następstwa udostępniania naszych danych, a warto traktować to bardzo poważnie.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ