Portal Ogólnotematyczny

Newsy, Ciekawostki, Nowinki

Porady Miłosne

Jesteś domatorem? Wiele tracisz siedząc w domu

To oczywiste, że każdy człowiek jest inny. Jedni wolą każdą wolną chwilę spędzać po za domem, uwielbiają wycieczki, spotkania z przyjaciółmi, często umawiają się nawet na randki w ciemno. Inni są domatorami i trudno jest im opuścić mury swojego mieszkania.

Domatorom nie jest łatwo

Jeżeli należysz do tej drugiej grupy osób, zastanów się co tracisz. Kiedy kolejny wieczór spędzasz w domu, Twoi przyjaciele doskonale bawią się na lokalnym koncercie bądź jedzą pizzę w ulubionej pizzerii.

Oczywiście może Ci się wydawać, że tego nie potrzebujesz, bo przecież lubisz siedzieć w swoim domu. Jednak na dłuższą metę pozostanie ci tylko samotność i smutek. W domu nikogo nie poznasz, nie spotkasz swojej miłości.

Na szczęście możesz skorzystać z ułatwień XXI wieku i zarejestrować się w portalu randkowym, gdzie z pewnością poznasz wiele wspaniałych osób. Tutaj umówisz się na randki internetowe i poznasz bratnią duszę, nawet bez wychodzenia z domu.

Pamiętaj jednak, że gdy minie czas na randki online, druga strona będzie chciała umówić się na randkę w prawdziwym świecie. Dlatego już dziś zastanów się czy warto cały wolny czas spędzać w domu. Wyjdź z przyjaciółmi do kina i na spacer. Ciesz się pełnią życia.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ