Portal Ogólnotematyczny

Newsy, Ciekawostki, Nowinki

Różności

Randkowanie po rozwodzie

Rozwód to zawsze trudne przeżycie. Także wtedy, kiedy jest to w sposób oczywisty najlepsza opcja dla absolutnie wszystkich. Czas po rozwodzie nie jest łatwy i…

Portal dla samotnych ludzi

Gdzie może nas spotkać miłość? Jednym z największych problemów i przeszkód stojących na drodze miłości już w pierwszych etapach jakiejkolwiek znajomości jest to, że nie dajemy sobie szans na taką znajomość. Są oczywiście portale randkowe i warto na nie zaglądać, ale trzeba zadziałać też w realu. Oba te sposoby powinny być zawsze wykorzystywane równocześnie jako metody uzupełniające się.

Jak się zaprezentować?

Chodzi tutaj nie tyle o prezencję, co po prostu o przedstawienie siebie jako potencjalnej osoby, do której można podejść i zagadać. Dotyczy to przede wszystkim Pań, ale i Panowie to nie tylko drapieżnicy. Dobrze pokazuje nam to dzisiaj randka internetowa, która jest równie często inicjowana przez Panie, co przez Panów.

Portal dla samotnych bez rejestracji

Takie prezentowanie się brzmi groźnie lub odważnie tylko na początku, ponieważ nie chodzi tutaj o nic wielkiego. Wystarczy tylko usiąść gdzieś w kawiarni i wyciągnąć książkę lub udać się na chwilę do parku i przysiąść na ławeczce. Randki w Internecie, randki w Warszawie, w każdej z takich sytuacji trzeba umieć się właściwie zaprezentować, aby wypaść jak najlepiej.

Chodzi o to, by złapać odrobinę oddechu od kieratu dnia codziennego i przy okazji zaprosić w ten sposób także kogoś innego, by ten ktoś z nami zrobił sobie przerwę. Ten sposób poznawania ludzi jest zadziwiająco skuteczny i do tego bezsprzecznie niezawodny.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ