Portal Ogólnotematyczny

Newsy, Ciekawostki, Nowinki

Różności

Związkowe dojrzewanie, czyli kolejny związek wcale nie musi być lepszy

Nie wyszło nam w związku? Nie ma strachu – następny będzie udany. Kolejny związek wcale nie okazał się lepszy?. To może następny się uda? Niekoniecznie. Portale randkowe pozwalają nam obecnie na bardzo łatwe rozpoczynanie nowych znajomości internetowych, a jeśli dwie osoby są chętne na znajomość, takie szybkie spotkania są w stanie łatwo przeobrazić się w związek. Niestety, porażki z poprzednich związków, wcale nie muszą zapowiadać sukcesu w kolejnych. Istnieje duże ryzyko, że po prostu powielimy swoje błędy.

Dlaczego nam nie wychodzi?

Randki internetowe są trochę jak trening. Na początku czujemy się nieswojo i niezbyt pewnie, ale potem już bez problemu poruszamy się w nich gładko i swobodnie. Cały czas jednak nasze znajomości kończą się szybko, nie rozwijając jako udane i długotrwałe związki.

Nie można z góry przewidzieć, dlaczego tak się dzieje. Popełniamy jakieś błędy, które skutkują rozpadem związku i koniecznie musimy zastanowić się, co to są za błędy. Samo powtarzanie dotychczasowych schematów bez głębszej analizy nie ma tu sensu.

Tym bardziej, że problem może być po naszej stronie, ale równie dobrze może znajdować się po stronie osoby wybranej. Dlatego zamiast umawiać się na kolejną randkę internetową, warto na spokojnie zastanowić się nad poprzednimi randkami i znaleźć błędy jakie zostały popełnione.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ