Portal Ogólnotematyczny

Newsy, Ciekawostki, Nowinki

Porady Miłosne

Nie zanudzaj swoją osobą

Portale randkowe ułatwiają proces realnego poznawania się i jest to wielka zaleta takiej formy nawiązywania znajomości. Zanim zaczniemy się na siebie rzucać, bo obudziły się w nas zapomniane hormony, wiemy już co nieco o sobie i jesteśmy w stanie wstępnie ocenić, czy w ogóle nasza znajomość ma sens.

Totalne przeciwieństwa przyciągają się jedynie na chwilę, ale trwałych związków nie tworzą praktycznie nigdy. dlatego najważniejsze jest pierwsze poznanie, spotkania które skłaniają do rozmów i

Randka klasyczna kontra internetowa

W czasie klasycznej randki bardzo łatwo jest pominąć element poznawania się. Najpierw idziemy do kina i oglądamy film. Potem w restauracji zajadamy się czymś ciekawym i skupiamy głównie na tym, bo faktycznie jest to coś niezwykłego. W tym momencie jesteśmy już sobą zauroczeni i często kończy się etap poznawczy.

Na portalu randkowym, podczas randki internetowej, przynajmniej na początku mamy tylko siebie. Z opisu profilu osobowego dowiadujemy się szczegółów o danej osobie i z niego także czerpiemy tematy do rozmów. Bardzo ułatwia to pierwszy kontakt, zwłaszcza osobom mniej przebojowym.

Cały czas powinniśmy pamiętać, że naszym celem nie jest napisanie książki o drugiej osobie, lecz sprawdzenie, czy czas z nią spędzany jest dla nas przyjemny. To jest prawdziwy cel randki online – nie zapominajmy o nim.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ