Portal Ogólnotematyczny

Newsy, Ciekawostki, Nowinki

Ciekawostki

Mężczyzna lubi czuć się ważny

Większość poradników w sieci mówi o tym, jak podrywać kobiety. Czasami jednak to kobieta rejestruje się w portalu randkowym i chce, by jej randka online odbyła się z jakimś konkretnym mężczyzną, a nie po prostu z jednym z kandydatów, którzy zrobią pierwszy krok.

Warto przejmować inicjatywę. W takiej sytuacji trzeba jednak przygotować się na to, że to kobieta będzie musiała wykazać się większą inicjatywą w czasie spotkania. Co powinna robić?

Niech on mówi jak najwięcej

Typowe randki wyglądają zazwyczaj tak, że to on pokazuje, jak dobrze potrafi słuchać i tylko od czasu do czasu zachęci jakimś słówkiem czy gestem do dalszej rozmowy. Kiedy jednak to mężczyznę chcemy poderwać, trzeba się postarać, by to on mówił więcej.

Bywa to dość trudne, ponieważ panowie nie są przyzwyczajeni do opowiadania za dużo o sobie, a czasami może się to też źle skończyć, bo można usłyszeć jakąś historię o spawarce, która zajmie pół wieczoru. Należy działać z umiarem, ale trzeba też starać się poznać mężczyznę, dowiedzieć się czegoś realnie o nim.

Warto jest też pamiętać o komplementach. Kilka celnych komplementów jest w stanie zdziałać naprawdę bardzo wiele, ponieważ mężczyźni rzadko słyszą dobre słowo pod swoim adresem.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ